yourgamelife.laa.pl Strona Główna yourgamelife.laa.pl
Jun.pl - darmowe fora

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mieszkania Lublin
Autor Wiadomość
mloda_tilka

Wysłany: 2018-12-19, 11:58   Mieszkania Lublin  

Przynajmniej wśród osób, które nie używają aplikacji do randek, istnieje przekonanie, że ułatwiają one swobodny seks z niespotykaną dotąd wydajnością. W rzeczywistości, jeśli nie jesteś wyjątkowo przystojny, to randki online mogą być najlepsze w przypadku wysysania dużej ilości czasu w mieszkania lublin . Od 2014 roku, kiedy Tinder opublikował ostatnio takie dane , przeciętny użytkownik zalogował się 11 razy dziennie. Mężczyźni spędzili 7,2 minuty na sesję, a kobiety spędzały 8,5 minuty, w sumie około półtorej godziny dziennie. Jednak nie otrzymali wiele w zamian. Dziś firma twierdzi, że loguje się 1,6 miliarda razy dziennie, a tylko 26 milionów. I jeśli doświadczenie Simona jest jakimkolwiek wskazaniem, przytłaczająca większość meczów nie prowadzi do tak dużej ilości jak dwukierunkowa wymiana tekstów, a tym bardziej data, a jeszcze mniej seks.

REKLAMA 
bombowiec

Wysłany: 2019-01-10, 20:59     

roben_ttt 
bombowiec

Wysłany: 2019-01-10, 20:59     

Tak więc, po godzinie poprawiania i eksperymentowania i około 30 prób, zrobiłem obraz, który mi się podoba. Podwójny podbródek nie jest zbyt wyraźny - nikt nie pomyli mnie za 150 funtów, ale też nie krzyczy o uwagę. To całkiem realistyczne. Oczy też wyszły dobrze. widać koryta, ale nie krzyczą "nie spali od miesiąca", tak jak czasem robią z cieniami. A łysina? Przyzwyczaję się do tego. tutaj wszystko wygląda dobrze.

Odpowiedz do tematu